Sıkça Sorulan Sorular

Avize Seçerken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Aydınlatmalarda en büyük görev tavan aydınlatmalarına düşer. Tavan aydınlatmaları arasında en çok kullanılan ise avizelerdir. Aydınlatma ihtiyacını gidermesi yanında, avize modelleri, dekorasyonun önemli bir parçasıdır.
Avize seçiminde tercihleri neler belirlemeli? Avize seçerken dekorasyona uygun model ve renklerde seçmeye dikkat etmek gerekir.
Dekorasyona uymayan veya dekoratif olmayan avizeler kullanmak dekorasyon için harcanan diğer emeğin çöpe gitmesine neden olabilir.
Çünkü dekorasyon yapılırken aydınlatma da hesap edilir. Yanlış tercihler dekorasyondan alınacak verimi ve mutluluğu azaltacaktır.
Kullanılan her alan için ayrı ayrı avize modelleri beğenilmeli. Yatak odası ile salona alınacak avizeler arasında fark olmalı. Ayrıca uzun süreli kullanım için avizelerin metal aksamları kesinlikle paslanmaz çelik olmalı.
Kolayca paslanan ya da eskiyen malzemelerden alınan avizelerden verim alınamayacağı gibi estetik açısından da negatif bir görüntü yaratır.

Bu Tür Eşyalar Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bu tür eşyalar satın alınırken kolay gözükse de incelik isteyen iştir. Bu nedenle işi uzun süredir yapan tecrübeli kişilerden alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kaç Yıldır Bu İşi Yapıyorsunuz?

Uzun yıllardır bu işi kaliteli ve güvenilir bir şekilde yürütmekteyiz. Sizler de aklınız takılmadan www.minikkarinca.com adresinden alışveriş yapabilirsiniz.